FOTO: Havária medzi Lovinobaňou a Cinobaňou si vyžiadala aj zranenie 6-ročného dieťaťa

Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

LOVINOBAŇA/CINOBAŇA - Stredajšie (8. 3.) ráno sa v našom regióne začalo dopravnou nehodou. Nahlásili ju krátko po 7:00 hod. na tiesňovú linku polície s tým, že k udalosti došlo na ceste medzi obcami Lovinobaňa a Cinobaňa.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Podľa doposiaľ zistených informácií 40-ročná vodička viedla osobné auto po ceste medzi obcami Cinobaňa a Lovinobaňa pričom neprispôsobila rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky, svojim schopnostiam, ako aj vlastnostiam vozidla a iným skutočnostiam, v dôsledku čoho v pravotočivej zákrute na horizonte dostala s vozidlom šmyk. Vozidlo nakoniec skončilo v priekope prevrátené na streche," informovala polícia na Facebooku.

V aute sa viezlo aj šesťročné dieťa, ktoré utrpelo ľahké zranenia. Žena sa z následkov nehody bude liečiť do 42 dní. Výsledok dychovej skúšky na alkohol bol negatívny.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross