FOTO: Hasiči riešili dym v supermarkete, ľudí evakuovali

Foto: Novohradské.sk

FIĽAKOVO - Príslušníci hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v stredu podvečer (11. 5.) zasahovali v supermarkete Billa vo Fiľakove.

Na miesto vyrazilo jedenásť príslušníkov HaZZ z Fiľakova a Lučenca na piatich kusoch techniky a dvaja členovia Dobrovoľného hasičského zboru z Fiľakova na jednom kuse techniky.

Článok pokračuje pod reklamou

Podľa našich informácií z miesta udalosti, požiar vznikol v podkrovnej časti a objekt bol zadymený. Do predajne sa plamene nedostali.

Ako uviedol Matej Peniak z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, pravdepodobne išlo o skrat a zahorenie elektroinštalácie v stropnom priestore, predajňa bola evakuovaná a nedošlo k zraneniam. Požiar je lokalizovaný a momentálne prebiehajú likvidačné práce.

Na miesto prišiel aj zisťovateľ príčiny požiaru. Príčina požiaru teda zostáva predmetom skúmania.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross