FOTO: Dvojica na námestí v Lučenci napadla muža aj pracovníka bezpečnostnej služby

Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

LUČENEC - Polícia rieši prípad výtržníctva, ku ktorému došlo ešte minulý týždeň pri obchodnom centre Galéria v Lučenci. Obvinenie už vzniesli dvom Lučenčanom - 35-ročnému G. B. a 38-ročnému M. H.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Vo štvrtok (2. 2.) v podvečerných hodinách došlo v Lučenci na Námestí republiky k fyzickému napadnutiu 32-ročného muža. V čase napadnutia bol muž na prechádzke so psom, ktorého mal na vôdzke. Najprv jeden z obvinených hodil do poškodeného plechovku od piva, po čom poškodený prešiel pred vchod obchodného centra, kde sa nachádzalo viac ľudí. Následne obidvaja obvinení išli za ním a poškodeného obaja fyzicky napadli. Opakovane ho udierali do oblasti hlavy a tváre," opísala polícia.

Agresívna dvojica potom fyzicky napadla aj príslušníka bezpečnostnej služby obchodného centra, ktorý chcel 32-ročnému mužovi pomôcť.


PÁTRANIE: FOTO: Novohradčan Ondrej je od nedele nezvestný. Pomôžte ho vypátrať
KRIMI: Za blokovanie garáže na Rúbanisku dostal papuču, z kolesa si ju odstránil sám


"Pracovníka bezpečnostnej služby taktiež jeden z obvinených udrel päsťou do tváre. Našťastie, ani jeden z poškodených neutrpel zranenie, ktoré by si vyžiadalo lekárske ošetrenie," dodala polícia.

Muži zákona útočníkov zadržali, vec riešia v superrýchlom konaní. Jeden z obvinených, 35-ročný G. B., bol v minulosti niekoľkokrát súdne trestaný, prevažne za majetkovú trestnú činnosť.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross