Fiľakovskí dorastenci vicemajstrami Slovenska, Kluka a Knapp v reprezentácii

Tím dorastencov s trénerom. Foto: Archív L. Flachbarta

FIĽAKOVO – Ligová sezóna sa pre Kolkársky oddiel (KO) FTC Fiľakovo skončila. Koncom marca sme čitateľov portálu Novohradské.sk informovali o triumfe A mužstva, ktoré vyhralo extraligu a má možnosť postúpiť do česko-slovenskej interligy.

Ročník po nich uzavreli aj dorastenci a B tím.

Článok pokračuje pod reklamou.

„V dorasteneckých turnajoch o majstra republiky, kam sme postúpili z kolkárskej ligy Východ, sme sa umiestnili na konečnom druhom mieste za Podbrezovou. Naši dorastenci boli favoritmi, no predpoklady sa, žiaľ, nenaplnili. Napriek vyšším očakávaniam sme s titulom vicemajstrov spokojní. Celému tímu gratulujem,“ zhrnul predseda a tréner KO FTC Fiľakovo Ladislav Flachbart.

V tíme dorastencov bojovali Patrik Kovács, Róbert Kluka, Adam Ander, Damián Knapp, Linda Bódiová a Bianka Mihaliová. V dobrom svetle sa blysla najmä dvojica Kluka - Knapp, ktorých nominovali na blížiace sa majstrovstvá sveta, kde zabojujú v kategórii do 23 rokov.

„Sezónu ukončil aj náš B tím, ktorý v prvej kolkárskej lige Východ obsadil krásne piate miesto. Vďaku a gratuláciu si zaslúži celé družstvo, ktoré viedol Kristián Čaba. Tiež ďakujeme mestu Fiľakovo a občianskemu združeniu FTC za podporu. Sme radi, že kolkársky oddiel si aj vďaka ich pomoci drží vysokú úroveň,“ dodal Flachbart.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross