Dráma v Lučenci. Muž chcel skočiť z mosta, zachránil ho náhodný okoloidúci

LUČENEC – Včerajšia večerná dráma v Lučenci sa našťastie neskončila tragicky. Mladý muž chcel pravdepodobne ukončiť svoj život skokom z mosta. Zachránil ho náhodný okoloidúci.

Muž si vybral most, prechod pre peších, na ktorý sa dá dostať z Ulice J. Kármána. Vedie ponad železničnú trať. Práve nad koľajnicami mladík visel držiac sa len zábradlia. Z bezpečnostných dôvodov zastavili aj vlak, ktorý bol na odchode zo železničnej stanice.

Článok pokračuje pod reklamou.

Na miesto boli privolaní policajti, hasiči i záchranári. Keď sa však k mužovi chceli priblížiť, preliezol zábradlie a vyhrážal sa, že skočí. Mladíka presviedčali, aby to nerobil. Celú asi polhodinovú drámu ukončil náhodný okoloidúci, ktorý si vtedy už visiaceho muža všimol a chytil ho za ruky. Na pomoc okamžite pribehli aj hasiči, policajti a záchranári, ktorí muža vytiahli. Bol prevezený do nemocnice.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross