DOPLNENÉ – FOTO: Do osobného auta narazil kamión, vodičku previezli do nemocnice

Foto: Rimava.sk

OŽĎANY – Druhý júlový pondelok (10. 7.) začíname nehodou. Tá sa stala na oždianskom obchvate v smere do Lučenca. Zrazil sa tam kamión s osobným motorovým vozidlom. Prejazdný je momentálne iba jeden jazdný pruh.

Podľa našich informácií z miesta udalosti, vodička na červenom aute značky Porsche jazdila v smere do Lučenca. Následne na ceste začala spomaľovať, pravdepodobne mala problémy s autom. Vodič kamiónu z Maďarska, ktorý jazdil v tom istom smere za ňou, nedobrzdil a do auta narazil.

Článok pokračuje pod reklamou.

Na mieste boli hasiči, polícia i zdravotníci, ktorí ženu previezli do nemocnice. Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna.

AKTUALIZOVANÉ 14:25: "Dnes (10. 7.) v ranných hodinách sme na tiesňovú linku prijali informáciu o dopravnej nehode na ceste R2, kde došlo k nárazu maďarského kamiónu do osobného auta," uviedla polícia s tým, že vodič kamiónu pravdepodobne dostatočne nesledoval situáciu v cestnej premávke a nedobrzdil nákladné auto, ktorým zozadu narazil do vozidla Porsche Cayenne, ktoré viedla 36-ročná vodička.

Žena bola so zraneniami z miesta nehody prevezená do nemocnice. "Pričom podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s dobou liečenia nad 42 dní. V súvislosti s nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví," doplnila polícia a dodala, že presná príčina nehody, ako aj všetky bližšie okolnosti jej vzniku, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross