Desiaty ročník legendárnej pouličnej párty nás čaká už o niekoľko dní, predaj vstupeniek bol spustený

LUČENEC – Súčasťou osláv mesta Lučenec, ktoré sa uskutočnia už budúci týždeň (17. až 19. augusta) bude aj každoročne očakávaná pouličná párty, ktorú bude mať pod palcom niekoľko DJ-ov.

Okrem nich sa môžete od 20:00 hod. tešiť na fantastický zvuk a výbornú atmosféru!

Tohtoročná Street dance party Lučenec sa uskutoční 19. augusta (sobota) na Športovej ulici, pri mestskom kúpalisku. O šou sa postarajú DJ Attomic, DJ LiMix, DJ Fossi, DJ Luka, DJ Roman Lorinčík, DAM14N ROCCA a veľkolepú párty doklepne aj DJ Spirit a napokon úspešný producent a držiteľ niekoľkých zlatých a platinových platní Mark Dann.

Článok pokračuje pod reklamou.

Vstupenky na 10. ročník pouličného festivalu elektronickej tanečnej hudby v Lučenci si môžete zakúpiť v predpredaji už teraz, a to za zvýhodenú cenu. Prvých 300 lískov je pripravených v hodnote 5 eur. Ďalších 400 lískov bude v predaji za 6 eur a zvyšných 900 lístkov za 7 eur. Podujatie bude ukončené o 02:00 hod.

Predpredaj lístkov a podmienky vstupu na podujatie nájdete na tomto odkaze. Potrebné informácie pred akciou a v čase konania podujatia môžete získať aj zo sociálnych sietí – Facebook a Instagram.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross