Coworking Priestor v Lučenci ponúka inšpiráciu, reprezentatívne miesto i možnosti na ďalší rozvoj

24. novembra 2021 | |  | 
Coworking Priestor. Foto: Archív OZ Podnikavci Novohradu

Reprezentatívny a inšpiratívny priestor, možnosť získať nové kontakty a priateľstvá, dobrá dostupnosť služieb, kvalitné materiálno-technické zabezpečenie a spoločnosť špecialistov z partie Podnikavci Novohradu. Aj toto ponúka Coworking Priestor.

Priestor v Lučenci funguje už druhý rok a za tento čas si ho obľúbilo mnoho podnikateľov, živnostníkov či freelancerov, ktorí tu našli svoje pracovné pohodlie, motiváciu i tipy na ďalší rast. Vy môžete byť jedným z nich.

Coworking Priestor ponúka miesto pre ľudí, ktorí nepotrebujú samostatnú kanceláriu a nechcú pracovať z domu. Jednotlivci aj skupiny majú na výber z dvanástich fixných stolov, ktoré si môžu na mesiac objednať za 75 eur. V ponuke sú aj lacnejšie balíčky pre ľudí, ktorým stačí prísť dvakrát do týždňa, alebo jednorazovo v rámci denného vstupu.

Súčasťou Priestoru je aj zasadačka pre osem ľudí s dataprojektorom a flipchartom, ktorá sa dá prenajať za 10 eur na hodinu. Môžete tak viesť osobné aj online stretnutia v súkromí a v reprezentatívnom prostredí, ktorým vo vašich partneroch zanecháte skvelý dojem.

K dispozícii je aj ďalšia miestnosť s kapacitou do 30 ľudí, kde sa dajú organizovať uvoľnenejšie stretnutia, semináre i workshopy.

Byť coworkerom v Priestore znamená mať k dispozícii aj dobré a kvalitné materiálno-technické zabezpečenie. Samozrejmosťou je stôl, stolička, plne vybavená kuchynka, sociálne zariadenia, tlačiareň, kopírka a vysokorýchlostné internetové pripojenie cez Wi-Fi alebo kábel. K dispozícii je aj oddychová zóna, kde môžete nabrať sily alebo diskutovať s ostatnými coworkermi. Rodičia môžu svoje ratolesti zabaviť v detskom kútiku.

Pridanou hodnotou Coworkingu Priestor je možná spolupráca s ďalšími coworkermi, čím vznikajú rôzne prepojenia, ktoré môžu jednotlivcom pomôcť v ďalšom rozvoji podnikania. Napríklad grafický dizajnér môže nadviazať spoluprácu s reklamným textárom a tým zase môže pomôcť finančný poradca, ktorý s nimi pracuje v jednom priestore. Coworkeri sa tak navzájom inšpirujú, pomáhajú si a budujú si sieť pracovných aj súkromných kontaktov.

Coworking Priestor prevádzkuje občianske združenie Podnikavci Novohradu. Coworkeri tak môžu využiť možnosť čerpať rady, tipy a skúsenosti koučky Janette Horstmann alebo ďalších skúsených mentorov a lektorov, ktorí sú súčasťou združenia.

Partia nadšencov tiež organizuje rôzne stretnutia a robí vzdelávacie projekty pre mladých. Tým najbližším je séria dvanástich webinárov pod názvom S odvahou k svojmu potenciálu.

Coworking Priestor
Adresa:
Martina Rázusa 13, Lučenec
Telefón: +421 907 088 969
Email: info@podnikavci.sk alebo podnikavcinovohradu@gmail.com

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Skončila v nemocnici. On v rukách polície. Ďalej...
Dráma v Lučenci: 32-ročný Róbert vyhodil svoju ženu z balkóna
2.dec.2021 - Skončila v nemocnici. On v rukách polície. Ďalej...
Okrem demolačných prác vyčlenilo ministerstvo aj takmer 100-tisíc eur na stavebné úpravy. Ďalej...
Obec dostala od štátu takmer 1,5 milióna na podporu rozvoja priemyselnej výroby a služieb, vznikne nový priemyselný park
1.dec.2021 - Okrem demolačných prác vyčlenilo ministerstvo aj takmer 100-tisíc eur na stavebné úpravy. Ďalej...
Mesto pod Fiľakovským hradom sa postupne odieva do vianočného. Ďalej...
Ekologickejšie Vianoce: Vo Fiľakove už tri roky zdobia ten istý stromček
1.dec.2021 - Mesto pod Fiľakovským hradom sa postupne odieva do vianočného. Ďalej...
Občianska iniciatíva chce ukázať, že ľudí, ktorí si vážia prácu zdravotníkov je viac ako tých, ktorí na nich útočia. Ďalej...
V Lučenci vyhlásili mikulášsku zbierku pre zdravotníkov, prispejte do nej sladkosťami či kávou aj vy
29.nov.2021 - Občianska iniciatíva chce ukázať, že ľudí, ktorí si vážia prácu zdravotníkov je viac ako tých, ktorí na nich útočia. Ďalej...
© 2021 Všetky práva vyhradené. Preberanie článkov bez súhlasu autora je prísne zakázané.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram