CCC ponúka praktické a štýlové batohy pre celú rodinu. Ktoré modely sú najlepšie?

Zdroj: CCC.eu

Batohy sú vynikajúcou alternatívou k taškám. Sú mimoriadne objemné a pohodlné, pretože do nich môžete zbaliť všetko, čo potrebujete. Hoci ich obľúbenosť klesla v konkurencii s kabelkami, ich móda sa teraz opäť vracia!

Zdroj: CCC.eu

V CCC nájdete viac ako dvesto dámskych ruksakov od výmyslu sveta. Či už potrebujete malý dámsky ruksak na voľný čas, alebo hľadáte batohy väčších rozmerov, v ponuke sú praktické a športové, ale aj štýlové a trendy dámske ruksaky.

Batohy sú výbornou voľbou pre ženy, ktoré potrebujú mať pri sebe veľa vecí a do kabelky sa im jednoducho nevmestia. V ponuke CCC nájdete okrem iného dámske kožené batohy, pánske batohy do práce, alebo taktiež batohy pre mládež, ktoré sú ideálne do školy či na výlety.

Už dávno neplatí, že ruksaky patria len do školských lavíc. Ukončením povinnej školskej dochádzky sa s nimi nie je potrebné lúčiť. 

Dámsky ruksak môžete pokojne využiť okrem voľnočasových aktivít a športu, aj do práce, na prednášky či nákup.

Športový batoh si môžete vziať na tréning, do posilňovne i na kratší výlet alebo cestovanie vlakom. Zmestia sa vám tam veci na cvičenie a prezlečenie, tenisky, uterák i fľaša s vodou. Dajú sa využiť aj ako školská alebo študentská taška na knihy a notebook.

A čo k nim na seba? Môžete zvoliť prislúchajúci športový outfit, vaše obľúbené rifle, tričko a tenisky alebo posúvať hranice a skúsiť zladiť športovejší kúsok k dievčenským kvietkovaným šatám a nízkym teniskám. Záleží len na vás, vašom štýle a príležitosti, ku ktorej si ruksak plánujete vziať.

Niektoré ruksaky je na prvý pohľad náročné odlíšiť od kabelky. Prípadne sú tak variabilné, že ich môžete nosiť na oba spôsoby. K elegantnejším typom ruksakov si kľudne môžete dovoliť obliecť aj slušné nohavice a top alebo obľúbenú sukňu či šaty s teniskami alebo šľapkami na platforme.

CCC ponúka vo svojich predajniach a na stránke aj štýlové ruksaky predeti a mužov. Nájsť ruksak zodpovedajúci potrebám celej rodiny môžete v kolekcii CCC.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Pobočka v Rimavskej Sobote zastrešuje oba naše regióny a opatrovateľku vám vie poskytnúť v okresoch R. Sobota, Lučenec a Poltár. Ďalej...
Zostať doma a nezostať sám: Organizácia Senior Plus pomáha seniorom aj ich rodinám
2.feb.2024 - Pobočka v Rimavskej Sobote zastrešuje oba naše regióny a opatrovateľku vám vie poskytnúť v okresoch R. Sobota, Lučenec a Poltár. Ďalej...

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Pri hromadnej zrážke áut a dodávky sa zranili traja ľudia
23.feb.2024 - Pri nehode utrpeli zranenia dvaja muži a jedna žena. Ďalej...
Štrajk poľnohospodárov zasiahne aj cesty v Novohrade
21.feb.2024 - Polícia Slovenskej republiky upozorňuje na dopravné obmedzenia aj v okresoch Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Rimavská Sobotam a Revúca. Ďalej...
SÚŤAŽ: Oslávte MDŽ v Lučenci s Velšicovou, Božankou či Jakubcom na Šláger paráde
20.feb.2024 - Tunajšiemu publiku sa predstavia v rámci programu s názvom Šláger paráda pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Ďalej...
Mestský úrad v Lučenci pokračuje so sťahovaním, sídliť bude v dvoch lokalitách
8.feb.2024 - Lučenecká radnica má v pláne pokračovať v polovici februára. Ďalej...
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú predavača, skladníka či vodiča 
5.feb.2024 - Záujemcovia si môžu vybrať z desiatok ponúk, pri ktorých sú uvedené platové podmienky, požadovaná prax a vzdelanie i kontaktné údaje. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross