AKTUALIZOVANÉ: Mareka našli. Polícia naďalej pátra po Ladislavovi z okresu Lučenec

Ilustračné foto: Novohradské.sk

LUČENEC/V. KRTÍŠ – Polícia sa na občanov obracia s prosbou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 17-ročnom Ladislavovi z okresu Lučenec a 18-ročnom Marekovi z okresu V. Krtíš.

Ako uvádza Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách, skupina, ktorá sa venuje cielenému pátraniu po osobách, po Ladislavovi Hajtolovi bolo vyhlásené pátranie ešte 18. júla 2023 a po Marekovi Rehákovi dnes (20. septembra).

Článok pokračuje pod reklamou.

Nezvestný Ladislav má 183 centimetrov, štíhlu postavu a krátke hnedé vlasy. Naposledy mal na sebe oblečené krátke bledé nohavice a tričko s krátkym rukávom.

Ak ho uvidíte, volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách na telefónne číslo +421 948 11 22 33.

Nezvestný Ladislav. Zdroj: Facebook Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách

AKTUALIZOVANÉ 22. 9.: Mareka sa podarilo vypátrať.

Nezvestný Marek má 194 centimetrov a 105 kilogramov, má zavalitú postavu, hnedé dlhšie kučeravé vlasy a modrošedé oči. Naposledy mal na sebe oblečené čierne tepláky, čierne tričko a kockovanú fialovo-čiernu košeľu a čierne tenisky.

Ak uvidíte, nájdete, hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách na čísle +421 948 11 22 33.

DOPLNENÉ o 15:16: Ako informovala polícia, Marek odišiel dňa 18. septembra v ranných hodinách z miesta jeho prechodného bydliska z Pezinka do školy do Bratislavy, avšak na vyučovanie sa nedostavil. Odvtedy nepodal o sebe žiadnu správu a miesto jeho súčasného pobytu a pohybu je neznáme.

*Fotografiu sme odstránili.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Si šikovný? Zaujímaš sa o dianie v regiónoch Gemer, Malohont a Novohrad? Rád pracuješ v kolektíve? Ak áno, máme pre teba zaujímavú ponuku na prácu.  Ďalej...
Novohradske.sk a Rimava.sk hľadajú nového redaktora, pridaj sa k nám
3.okt.2023 - Si šikovný? Zaujímaš sa o dianie v regiónoch Gemer, Malohont a Novohrad? Rád pracuješ v kolektíve? Ak áno, máme pre teba zaujímavú ponuku na prácu.  Ďalej...

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Do mestskej kasy v Poltári pribudlo viac ako 1,6 milióna eur z externých zdrojov
29.nov.2023 - V roku 2023 samospráva dosiahla významné finančné príjmy prostredníctvom viacerých podporených projektov. Ďalej...
CCC ponúka praktické a štýlové batohy pre celú rodinu. Ktoré modely sú najlepšie?
27.nov.2023 - V CCC nájdete viac ako dvesto dámskych ruksakov od výmyslu sveta. Ďalej...
Festival Demokracie v Lučenci spojil študentov škôl s politikmi
27.nov.2023 - Festival zorganizovala Rada mládeže Slovenska v úzkej spolupráci s Regionálnym centrom podpory učiteľov v Lučenci a Podnikavcami Novohradu. Ďalej...
Odpovede na to, ako si udržiavať emocionálne zdravie, vám prináša tím šikovných Lučenčaniek
22.nov.2023 - Prinášajú verejnosti sebapoznávací nástroj, vďaka ktorému už mnoho klientov dospelo k dobrým zmenám, po ktorých túžili.  Ďalej...
AKTUALIZOVANÉ: Polícia obvinila ženu, ktorá nožom zaútočila na manžela
21.nov.2023 - 49-ročnej žene bolo vznesené obvinenie za zločin ublíženia na zdraví. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross